czwartek, 18 sierpnia 2011

Kredyt bez zdolności kredytowej


Życie na kredyt to codzienność wielu Polaków. Wszystko drożeje, a nasze potrzeby nie zmniejszają się, wręcz przeciwnie. Potrzebujemy coraz więcej i więcej. Skąd brać na to wszystko pieniądze? Można skorzystać z szybkiego kredytu i nie pozwolić naszym marzeniom dłużej czekać na spełnienie. Życie mamy tylko jedno. Po co wciąż czekać na coś, skoro możemy to po prostu mieć?
Wielu osobom kredyty kojarzą się z wiecznym zadłużeniem i wpadnięciem w groźną pętlę. Pesymiści widzą nad sobą wizję komornika, ale wcale nie musi tak być. Wiele osób życie na kredyt i poleca taki sposób na kupowanie tego, co akurat jest potrzebne. Kredyty ułatwiają życie i sprawiają, że możemy mieć to, na co jeszcze przez wiele lat oszczędzania nie byłoby nas stać.

Czym jest kredyt?
To umowa zawarta miedzy instytucją, czyli bankiem a kredytobiorcą. Spisuje się ją na piśmie. Bank udostępnia określoną w umowie kwotę na pewien czas, a kredytobiorca zobowiązuje się spłacić kredyt wraz z ustalonymi odsetkami. Wszelkie tego typu umowy reguluje prawo bankowe. Wzięcie kredytu zazwyczaj poprzedza szereg formalności, sprawdzanie naszej zdolności kredytowej…
Czy można ego uniknąć?
Oczywiście. W dzisiejszych czasach wzięcie kredytu bez zdolności kredytowej nie jest żadnym problemem. Popularnością cieszą się kredyty na telefon. Bierze się je w zaledwie kilka chwil i jest niezwykle korzystne w przypadku pilnej gotówki. W celu uzyskania takiego kredytu lub szybkiej pożyczki można udać się do instytucji pozabankowych. Tam nie sprawdza się naszego statusu w BIK i nie pyta o cel pożyczki. Pieniądze dostajemy od ręki gotówką lub przelewem na konto bankowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz