piątek, 30 września 2011

Pożyczka przez internet - SKOK Stefczyka

W odniesieniu do ostatnich postów, warto jest przytoczyć temat pożyczek internetowych w szanowanych, znanych, a co więcej pewnych instytucjach, jak właśnie SKOK Stefczyka. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, bez wychodzenia z domu, możesz skorzystać z oferty elektronicznej, jaką przedstawia ta instytucja. 

W sposób elektroniczny udzielane są trzy pożyczki, które różnią się od siebie przede wszystkim odbiorcą. Pierwsza, dotyczy osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę i emerytów, druga, przeznaczona jest dla prowadzących działalność gospodarczą, jednak cel pożyczki nie może być związany z finansowaniem firmy, trzecia i ostatnia, kierowana jest również do osób posiadających firmę, ale właśnie na cele, dotyczące finansowania działalności. 

Biorąc na warsztat pożyczkę, najbardziej nas interesującą, a więc, dotyczącą osób zatrudnionych i emerytów, dowiadujemy się, że jej zaciągnięcie jest naprawdę łatwe. Niezbędne do tego celu są oczywiście dowód osobisty oraz rachunek bankowy, a także dane firmy, w jakiej pożyczkobiorca jest zatrudniony. Nie są potrzebne żadne zaświadczenia!
Jeśli chodzi o parametry samej pożyczki, to rzeczywiście, w porównaniu chociażby z wątpliwymi pożyczkami SMS, są one korzystne. Oprocentowanie wynosi 17%, natomiast opłata przygotowawcza, została zniwelowana do zera. Pożyczka może zostać zaciągnięta, bez podawania konkretnego celu, a także bez zgody męża lub żony. Instytucja w zakresie tej usługi, udzielić może pożyczki do kwoty 20 tysięcy złotych bez poręczycieli i zabezpieczeń, w zależności od sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Zadłużenie to rozłożyć można maksymalnie na 36 rat. 

Procedura wnioskowania i przyznania zobowiązania również jest jasna. Pierwszą czynnością, jaką należy wykonać jest wypełnienie wniosku online. Po chwili przesyłana jest informacja o wstępnej decyzji kredytowej. We wniosku, pożyczkobiorca podaje także preferowane godziny kontaktu, w których następnie, po wstępnej weryfikacji, konsultant kontaktuje się w celu ustalenia szczegółów - przede wszystkim terminów podpisania pożyczki, spłaty pierwszej raty oraz uzupełnienia danych. Po kilku minutach od telefonu konsultanta, pożyczkobiorca otrzymuje drogą mailową informację o przyznaniu danej sumy, wraz z informacjami, dotyczącymi dokumentów, jakie należy przygotować. Do maila załączony jest także wzór umowy, z którym można się zapoznać przed właściwym jej podpisaniem. Ostatnim krokiem, który pożyczkobiorca musi wykonać to podpisanie umowy, która zostaje dostarczona kurierem pod wyznaczony przez niego adres. Na tym kończy się ilość formalności, w ciągu 24 godzin, pieniądze znajdują się na koncie wnioskującego. 

Pożyczka wydaje się być atrakcyjna, jasna, przejrzysta, a co ważne uczciwa. Zobaczymy jak wypadnie, na tle kolejnych, opisywanych w następnych postach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz