poniedziałek, 10 października 2011

Pożyczka diamentowa - SKOK Jaworzno

Kolejną pożyczką z oferty SKOKu Jaworzno jest własnie pożyczka diamentowa. Tak jak poprzednie pożyczki tej instytucji finansowej, przedstawia ona całkiem atrakcyjne warunki. Przede wszystkim pożyczkobiorca nie płaci nic ani za rozpatrzenie wniosku, ani w zakresie prowizji. Ten aspekt zauważalny jest w praktycznie wszystkich pożyczkach tego SKOKu. Jeśli chodzi o oprocentowanie, przedstawia się ono również nie najgorzej, zaczyna się bowiem od 9% w skali roku, a co więcej może zostać obniżone, w podobnych przypadkach co w pozostałych pożyczkach, w których możliwość ta występuje. Ta cecha szczególnie wpływa na fakt, iż pożyczka diamentowa jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w ofercie Jaworzna. Co więcej suma maksymalna pożyczki nie jest ograniczona, dlatego też pożyczkobiorca może pożyczyć tak wysoką sumę, jak tylko pozwala na to jego zdolność kredytowa. Minimalna suma pożyczki to 500 złotych, a najdłuższy możliwy okres pożyczki - 60 miesięcy. W przypadku gdy pożyczka zostanie spłacona wcześniej pożyczkobiorca nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. 
Wracając do kwestii oprocentowania, warto zaznaczyć, iż 9 % jest wartością najniższą, która dotyczy zadłużeń zaciąganych na okres krótszy niż pół roku. W przypadku dłuższego niż pół roku, czasu trwania umowy pożyczkowej, krótszego jednak niż rok, oprocentowanie wyniesie 12%, jeśli pragniemy zaciągnąć pożyczkę na okres od 13 do 60 miesięcy będzie nas to kosztowało 14% w skali roku. Jeszcze jedną opłatą, którą uiścić musi pożyczkobiorca jest opłata przygotowawcza, która w zależności również od długości okresu pożyczkowego wynosi 4 lub 5 %.
Tak kształtująca się pożyczka rzeczywiście prezentuje się świetnie nie tylko w ofercie samego SKOKu Jaworzno, ale przede wszystkim na tle drogiej i niepewnej konkurencji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz