niedziela, 9 października 2011

Pożyczka Jubileuszowa Jaworzno

Jak zostało wspomniane w poprzednim poście SKOK Jaworzno, jako prężna instytucja oferuje naprawdę szeroki wachlarz różnorodnych usług, w tym także pożyczek i linii kredytowej. Jedną z bardzo ciekawych pożyczek jest właśnie pożyczka jubileuszowa. Stanowi ona ofertę promocyjną i obowiązuje do końca tego roku.
Jeśli chodzi o jej parametry, w porównaniu z innymi pożyczkami oferowanymi przez SKOKi, kształtują się one rzeczywiście korzystnie. Zacznijmy od opłat - do zapłacenia przez pożyczkobiorcę, pozostają wyłącznie oprocentowanie oraz opłata przygotowawcza. Jeśli chodzi o to pierwsze, wynosi ono 9,9% w skali roku, co rzeczywiście daje sumę porównywalnie niewielką. W kwestii opłaty przygotowawczej, zależna jest ona od okresu na jaki pożyczka zostaje zaciągnięta, gdy jest to mniej niż 12 miesięcy, opłata ta wyniesie pożyczkobiorcę 4 % pożyczanej sumy, a gdy zawierana jest na okres przekraczający 12 miesięcy, wynosi 5 %. Gdy już jesteśmy przy okresie spłaty, warto nadmienić, iż pożyczkę jubileuszową możemy zaciągnąć na okres do 3 lat, czyli 36 miesięcy, a okres minimalny to nawet jeden miesiąc. Istotne jest również, tutaj wracamy już do tematu opłat, iż oprocentowanie pożyczki jest zmienne. Dużym plusem natomiast nadal pozostaje fakt, że prowizja i opłata za rozpatrzenie wniosku pożyczkowego nie występują (0 zł). Suma jaką możemy pożyczyć w zakresie pożyczki jubileuszowej, waha się między 500 zł, a 10 000 zł. 
Przy podpisywaniu pożyczki jubileuszowej, polecane jest również wykupienie ubezpieczenia, które rzeczywiście warto posiadać, w przypadku długotrwałych zadłużeń. Zobowiązuje ono ubezpieczyciela do spłaty zadłużenia, w przypadku śmierci pożyczkobiorcy, przed jego spłatą. Choć nikt z nas nie chce myśleć o takich sytuacjach, to jednak w przypadku nieszczęśliwych wydarzeń, lepiej nie mieć dodatkowych długów do spłaty na głowie. 
Dużym plusem pożyczek zaciąganych w Skoku Jaworzno jest szybka decyzja kredytowa oraz minimum formalności. Dodać należy także, że jest to pewna instytucja, w której nie ma miejsca na oszustwa. Pożyczkobiorca wie gdzie i z kim podpisuje umowę, dlatego też cały proces przebiega bezpiecznie i w zgodzie z prawem, czego nie można powiedzieć o wielu ofertach pożyczek dostępnych choćby w internecie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz