środa, 12 października 2011

Pożyczka Standardowa - SKOK Jaworzno

W obrębie oferty pożyczkowej SKOKu Jaworzno pozostały już do omówienia jedynie dwie - pożyczka standardowa oraz pożyczka z dodatkową linią, o której powiem w następnym poście. W tym momencie chciałabym zająć się jednak pożyczką standardową.
Jak sama nazwa wskazuje, jest ona bardzo zwyczajna i jednocześnie średnia. Oznacza to, że można znaleźć pożyczki mniej korzystne, a bez problemu znajdziemy również te bardziej korzystne. Tak jak we wszystkich pożyczkach Jaworzna, koszty prowizji oraz rozpatrzenia wniosku nie istnieją. Pożyczka standardowa, tak jak premium, może zostać przyznana osobą, które nie cechują się czystą historią kredytową. Nie da się jednak ukryć, iż pożyczkobiorca zapłaci za ten przywilej dodatkowo w postaci wysokiego oprocentowania, które wynosi aż 22,9% w skali roku, co daje sumę ogromną. Minimalna kwota pożyczki to 500 zł, podczas gdy maksymalna nie została określona. W kwestii starania się o pożyczkę możliwe jest połączenie zarobków z członkami gospodarstwa domowego, zwiększając swoją zdolność kredytową. Jeśli pożyczka zostanie spłacona wcześniej, pożyczkobiorca nie ponosi za to odpowiedzialności materialnej. Maksymalny okres kredytowania wynosi natomiast 60 miesięcy, tak jak w przypadku większości pożyczek. 
Jak łatwo zauważyć, w przypadku pożyczek w SKOKu Jaworzno, wiele parametrów powtarza się, dodając jedynie lub odejmując w zakresie oprocentowania, bądź łatwości przyznawania pożyczki osobom z problematyczną historią kredytową. Nie da się również ukryć, że oprocentowanie pożyczki standardowej, skutecznie odstraszy większą część interesantów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz