piątek, 14 października 2011

Zestawienia oferty pożyczkowej SKOKu JaworznoAnalizując wszelkie pożyczki, dostępne w ofercie SKOKu Jaworzno, widzimy wyraźnie, iż pożyczka jubileuszowa, kształtuje się najbardziej atrakcyjnie. Ma stosunkowo najniższe oprocentowanie (w skali roku) ze wszystkich, bo jedyne 9,90%, co stanowi jej podstawowy atut, pozostałe bowiem wspólne są z innymi produktami. Warto jednak nadmienić, iż pożyczka ta jest ofertą promocyjną, trwającą od 12.09. do 31.12 tego roku i udostępniona została z okazji 18tych urodzin SKOKu. 
Pomijając ofertę jubileuszową, a promocyjną zarazem, możemy wyróżnić spośród stałej oferty, pożyczkę diamentową. Ta, przedstawia konkurencyjne oprocentowanie, a co więcej, możliwość zaciągnięcia dużych sum pieniędzy na krótki okres kredytowania, co jest szczególnie ważne, dla osób, które tylko przez chwilę potrzebują zastrzyku gotówki. Wówczas, nie tracimy kilkunastu miesięcy czy kilku lat, na oddawaniu zaciągniętej sumy, a więc prawdę mówiąc, instytucja zarabia na nas krócej - a co istotne, zwracamy sumę niewiele większą niż pożyczona. 
Wyraźnie widoczne stają się także wady pożyczki standard, która wydaje się stanowczo nieopłacalna. Rzeczywiście umożliwia ona zaciągnięcie jej także przez osoby o nieczystej historii kredytowej, jednak jest to jej wspólna cecha z pożyczką premium. Pożyczka standard, ukazuje niestety wraz z tą możliwością bardzo wysokie oprocentowanie, sięgające prawie 23 %. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz