środa, 25 sierpnia 2010

Szybkie kredyty na działalność gospodarczą

Na rynku istnieją szybkie kredyty dla firm, których kwoty rozpięte są od 10 tyś zł nawet do 4 mln zł. Jedyne warunki to posiadanie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz regon i NIP. Uzyskanie takiego kredytu „na dowód” jest za zwyczaj dostępne dla firm posiadających konto w danym banku i z udokumentowanymi wpłatami przez 12 miesięcy. Nawet jeśli bank reklamuje się, że udziela małych kredytów dla klientów, którzy posiadają kiepską sytuację z BIK, to cała procedura i tak przechodzi przez odpowiedniego analityka. Posiadanie firmy daje większe możliwości kredytowe z uwagi na ruchomości i nieruchomości, które wchodzą w jej skład. Bank bierze pod uwagę wszystko, więc przy ryzykownym kredycie dla klienta z złym rejestrem w BIK z pewnością wejdzie zastaw mienia.

Dodatkowym atutem będzie sporządzony biznes plan dzięki, któremu przy rozpatrywaniu wniosku dostarczysz potrzebnej wiedzy jedyne co potrzebujesz to opisać w nim:
  • swój produkt
  • do kogo ten produkt ma trafić. Opis tak zwanego "Targetu" jest jednym z kluczowych punktów biznes planu
  • ceny usług/towarów, czy są konkurencyjne? W jakim stopniu są realne.
  • jak duża jest gałąź rynku na którym masz zamiar działać? Czy konkurencja jest silna?
  • jaką kwotę przeznaczysz na reklamę
  • dalsze działania rozwojowe

Jeżeli masz działalność z trudną sytuacją przedstaw w planie:
  • w jaki sposób ten kredyt na działalność gospodarczą pomoże Ci w utrzymaniu się na rynku
  • w jakim czasie spodziewasz się zysków. Bank nie lubi ryzykownych długo terminowych kredytów, chyba że wchodzi w grę zastaw mienia.

Kredyt na działalność gospodarczą otwiera wiele rozwiązań dla Twojej firmy. Przy trudnej sytuacji na rynku wspiera i podtrzymuje podstawowe procesy. Dzięki niemu można rozbudować firmę, zakupić nowy sprzęt, uatrakcyjnić naszą ofertę, wreszcie daje potrzebne pieniądze na reklamę, a ta jak wiadomo jest dźwignią handlu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz