wtorek, 4 października 2011

SKOK Nike pożyczka

SKOK Nike jest kolejną już omawianą przeze mnie Społeczną Kasą Oszczędnościowo Kredytową. Ta jednak nie dla wszystkich jest znana. Działa ona na podobnych zasadach, co wszystkie inne wymieniane SKOKi. Jeśli chodzi o pożyczkę, informacje udostępniane przed ubieganiem się o pożyczkę są bardzo niepewne. W zasadzie instytucja ta niczego nie określa na pewno. 
Wiadomo jedynie, że pożyczka oferowana przez SKOK Nike nie ma określonego maksimum. A zatem ubiegać możemy się o każdą sumę, w zależności jednak od naszych dochodów i przedstawionej dokumentacji, zostanie przyznana nam konkretna kwota. Tak jak w przypadku wszystkich pożyczek w SKOKach, decyzja kredytowa podejmowana jest szybko, korzystna wydaje się również możliwość rozłożenia pożyczki na 36 rat. Fakt ten powinien przedstawiać się korzystnie, zaciągniętą pożyczkę musimy bowiem oddać później. Niestety z każdym miesiącem rośnie również suma, którą oddajemy. Prowizja tej pożyczki nie jest pewną liczbą, zaczyna się bowiem od 4 %, co już jest dużą sumą, a do tego dochodzi oprocentowanie, w mniemaniu SKOKu niskie, wynoszące minimum 12,25 %, jednak jest to pułap najniższy, prawdopodobnie nieistniejący, bądź zdarzający się rzadko. Wraz z pożyczką możliwe jest zakupienie ubezpieczenia na życie, bądź ubezpieczenia pożyczki, biorącego pod uwagę utratę pracy. 
Aby pożyczka została przyznana, należy przedstawić komplet dokumentów, zaświadczających o źródle dochodów - umowa o pracę, potwierdzenie emerytury bądź renty. Niezbędne jest również posiadanie pozytywne historii w BIK. 
Jeśli zatem zaciągając tę pożyczkę, przedstawić należy wszystkie warunki, które niezbędne są do zaciągnięcia niejednego korzystnego kredytu w banku, bez wątpienia pożyczka ta nie jest opłacalna. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz